Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or
170 m²
Összes megtekintése
Elhelyezkedés
A Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or könnyűbúvárkodás, búvárkodás és túrázás élvezetére csábítja vendégeit, és hozzávetőlegesen 2 km-re található olyan természeti látványosságoktól, mint a Mondragó Nemzeti Park.
A S'Amarador-tengerpart autóval nagyjából 10 percre, a Cala d'Or marina pedig autóval nagyjából 15 percre fekszik a villától.
A Central Park Steakhouse, mely mediterrán konyha ételeit szolgálja fel, csak 7 percnyi sétára elérhető. A vendégek számára közlekedési lehetőségek is adottak, az Av. sa Marina buszpályaudvar mindössze 550 méter távolságra van.
A város egy bevásárló területén, és a Baleár-tenger hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található kényelmes Sol By Melia Katmandu…
Foglalás US$63
Gyakran Ismételt Kérdések
❓
A Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or állatbarát?
A Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or sajnos nem fogad háziállatot.
❓
Melyek azok a nevezetességek, amelyeket érdemes felkeresni a Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or vendégeinek?
Mialatt a Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or vendége, ne hagyja ki Cala D´Or olyan fő nevezetességeit, mint a S'Amarador-tengerpart (3 km), a Caló des Borgit (2 km), továbbá a Cala d'Or marina autóval 10 perc alatt elérhető.
❓
Milyen szabadidős lehetőségeket kínál a Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or a vendégek szórakozására?
A vendégek szórakoztatására a Villa Casa Aura 8 Personen Nahe Strand In Cala D'Or lovas túrákat kínál.
A Gracia sugárút területétől 1 km-re található Meson Castilla Atiram Hotels Barcelona csomagmegőrzőt foglal magába. A bájos, 3 csillagos hotel megfelelő elhelyezkedést nyújt Ciutat Vella körzetben.
A Platja del Cabanyal területétől csaknem egy 5 perces sétára elhelyezkedő 3 csillagos Hotel Boutique Balandret Valencia közös társalgót és csomagmegőrzőt kínál a vendégeknek. A Valencia városi hotel…
Foglalás US$293
10
Nagyszerű
Összesen 4 értékelés
Szolgáltatások
Internet-hozzáférés
Wi-Fi
Parkolás
Ingyenes parkoló
Sport és szórakozás
Búvárkodás
Könnyűbúvárkodás
Túrázás
Lovaglás
Kerékpározás
Teniszpálya
Golfpálya
Horgászat
Szolgáltatások
VIP be-/kijelentkezés
Borbélyüzlet
Takarítás
Idegenvezetés/Jegyiroda
Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
Konyha tulajdonságai
Közös konyha
Konyhaedények
Létesítmények gyerekeknek
Kiságyak
Szabadidős létesítmények
Fűtött úszómedence
Kültéri úszómedence
Strand hozzáférés
Napernyők
Napozóágyak
Napozóterasz
Kert
Grillezési lehetőség
Szabadidős/TV szoba
Szoba tulajdonságai
Légkondicionálás
Fűtés
Terasz
Kerti bútor
Fürdőszoba tulajdonságai
Mosógép
Készülékek
LCD TV
Általános szolgáltatások
Nemdohányzó
Füstérzékelők
Tűzoltó készülékek
Háziállatok
Háziállat nem engedélyezett
10
Nagyszerű
Összesen 4 értékelés
Elhelyezkedés
Mutassa a térképen:
Látnivalók
Nagyszerű éttermek
Közlekedés
Helyi látnivalók
Barraca de roter
3,3 km
Caló d'en Perdiu
3 km
Sa Font de N'Alis
2,9 km
Caló des Borgit
2,5 km
S'Amarador
3,3 km
Rancho Jaume
2,3 km
Mondragó Nemzeti Park
2,5 km
Mondragó-öböl tengerpartja
3,1 km
S'Amarador-tengerpart
3,2 km
Repülőterek
Palma de Mallorca
58 km
10
Nagyszerű
Összesen 4 értékelés
Szobák és felszereltség
A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!